Otevření MŠ od 12.4. pro děti s povinnou předškolní docházkou a děti vybraných profesí, testování

Typ: ostatní | náš tip
Vážení rodiče, dne 12.4.2021 otevíráme naší MŠ pro děti s povinnou předškolní docházkou. Jedná se o skupinu 15 dětí.

Dále je možné, aby školku navštěvovaly děti rodičů těchto vybraných profesí: zdravotníků, pedagogů zajišťujících prezenční vzdělávání, policistů, vojáků, zaměstnanců hygienických stanic, sociálních služeb, Úřadu práce ČR, ČSSZ, OSSZ a Finanční správy ČR. O nástupu těchto dětí je nutné nás předem včas informovat a doložit potvrzení od zaměstnavatele, abychom mohli ještě zajistit dostatečné množství testů a organizaci vzdělávání.

Otevírací doba školy je od 6.30 do 16.30. Děti se budou 2x týdně testovat, roušky mít nemusí. Podrobné informace k testování dětí jsou v příloze.

Instruktážní video k testování ve školách je zde: https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20. Prosím ty rodiče, jejichž děti prodělaly v nejbližších 90 dnech Covid-19, aby si přinesli po MŠ potvrzení, tyto děti testovat nebudeme.

Testování bude probíhat ve třídě Motýlků. Po přezutí si s dětmi vydesinfikujte ruce a přijďte k Motýlkům, tam s dětmi provedete test (testy jsou samovyšetřovací do přední části nosu, dětem můžete samozřejmě pomoci) a počkáte na jeho vyhodnocení. Poté se buď odeberete s dítětem do šatny a pak do třídy, v případě pozitivního testu opustíte MŠ a objednáte se na PCR test.

V MŠ nadále platí přísná hygienická opatření - prosíme o používání respirátorů u dospělých, vstup pouze 1 doprovodu dítěte, desinfekci rukou, dodržování rozestupů, zákaz vstupu všem, kteří vykazují příznaky nemoci Covid-19 - viz příloha. Toto musíme striktně dodržovat.  Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledání.

Vytvořeno: 6. 4. 2021
Poslední aktualizace: 9. 4. 2021 06:51