Společné setkání při rozloučení se školním rokem a pasování na školáky

17. 6. 2022
"slavnost"
Zahrada mateřské školy ve Pcherách - Pchery

Těšit se můžete na společné setkání dětí i rodičů, děti předvedou krátké vystoupení, předškoláky pasujeme na školáky a děti si užijí zábavný program Honzy Ladry z Radia Relax, myšáka Edy a princezny. Všichni jste srdečně zváni!

Zobrazit více

Rozloučení se školním rokem a pasování na školáky

17. 6. 2022
"slavnost"
Zahrada mateřské školy ve Pcherách - Pchery

Těšit se můžete na společné setkání dětí i rodičů, všechny děti předvedou krátké vystoupení, předškoláky pasujeme na školáky a děti si užijí zábavný program Honzy Ladry z Radia Relax, myšáka Edy a princezny. Děti, které půjdou ten den po obědě, prosím přiveďte nejpozději v 16.15h do MŠ.

Zobrazit více

Celoroční sběr starého papíru a hliníku.

1. 9. 2020 - 30. 6. 2022 začátek od 10:00
"akce pro celou rodinu"
Budova MŠ - Pchery

Milí rodiče a přátelé školky, od nového školního roku můžete nosit k zahradě MŠ starý papír. Ideálně noviny a časopisy, ne karton a vše dobře svázané. Přinesené množství papíru hlaste u třídních učitelek. Do MŠ noste i hliníkové obaly, které předejte třídním učitelkám. Buďte ekologičtí, třiďte odpad