Výlet do parku Mirakulum

Výlet do parku Mirakulum 1Pro všechny děti z naší školky pořádáme celodenní výlet do parku Mirakulum u Milovic. Park nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Mají tu lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Děti se dozví spoustu zajímavostí o přírodě a její ochraně, o správném třídění odpadu, jeho následné recyklaci a rozšíří si znalosti z environmentální výchovy. Odjezd v 8.00h od autobusové zastávky u parku, děti přiveďte do MŠ nejpozději do 7.40h!! Jídlo a pití zajištěno po celý den. Návrat kolem 15.30h (ještě upřesníme).

Datum konání: 17. 5. 2019 začátek od 08:00

Místo konání: Zábavně naučný park Mirakulum, 28924 Milovice