Vítejte na stránkách Mateřské školy Pchery.

Mateřská škola Pchery, okres Kladno, U Kostela 39, Pchery  273 08

IČ: 750 31 612

Spojení
Tel.: 312 587 790
e-mail: mspchery@mspchery.cz

Školní jídelna:
jidelna@mspchery.cz

Provoz MŠ

Pravidelný provoz:

V průběhu celého školního roku 6.30  -  16.30 hod.

Dopoledne jsou děti ve 3 třídách, na odpočinek a po svačině obvykle ve 2 třídách, na poslední hodinu otevírací doby školky jsou společně v 1. třídě.

DĚTI PŘIVÁDĚJTE  DO  8 HODIN, POTOM BUDE MŠ  Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ UZAMČENA.

Odchod dětí z MŠ:

po obědě :  1. třída : od 12,15 do 12,30

2. třída : od 12,15 do 12,30

3. třída : od 12,15 do 12,30

odpoledne: od 14,30 do 16,30

Děti odpoledne vyzvedávejte včas, abyste budovu MŠ opouštěli nejpozději v 16,30 hod.

V době příchodu a odchodu dětí je hlavní vchod hlídán pracovnicemi mateřské školy a monitorovacím zařízením.

04.06.2019

Výlet do Divadla Lampion v Kladně - Červená Karkulka

Výlet pro třídu Berušek a nejmladší Žabičky. Cena je pouze za představení, doprava je hrazena z projektu MAP II, proto je počet dětí omezen pouze na 30. Ráno v lese právě začíná. Budí se jelen, pavouk, neposedný plch i babička. Byl by to jistě krásný den, kdyby se na mýtině neobjevil hladový vlk. Zdá se, že nebezpečí hrozí všem – babičce i Červené Karkulce, která ji právě přišla do lesa navštívit. Pohádka s loutkami a písničkami v nevšedním obsazení tří mužských herců. Vyrážíme v 8.45 od školky.

Detail Akce

05.06.2019

Hola, hola, škola volá - akce pro všechny děti a jejich rodiče

Loučení s uplynulým školním rokem a loučení s předškoláky v mateřské škole - to je důležitá chvíle v životě našich dětí, kterou je třeba náležitě oslavit. Při té příležitosti pozvala naše školka známé hudební divadlo HNEDLE VEDLE s jejich velmi úspěšným pořadem plným legrace, písniček o škole a loučení se školkou. Součástí programu je pasování dětí na školáky králem Karlem IV. Zpříjemníme dětem tento velký životní krok. Jedná se o velkou zábavnou akci, která je určená všem dětem z naší školky a jejich rodičům. Společně se takto rozloučíme s našimi předškoláčky, ale i s končícím školním rokem. Akce se bude konat na školní zahradě.

Detail Akce

Projekt PRACUJEME NOVÝMI METODAMI je spolufinancován Evropskou unií.